Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Wideorejstrator MIO MiVue 688

7732
Producent: Mio
szt.
Cena netto: 649,59 zł 799,00 zł
Kamera samochodowa Mio MiVue 688 została wyposażona w wysokiej klasy, niezwykle czuły przetwornik optyczny Exmor, produkcji marki Sony. Zapewnia to doskonałe nagrania video Full HD 1080p w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach oświetleniowych. Model Mio MiVue 688 posiada również wbudowany odbiornik GPS, zintegrowaną bazę fotoradarów, a także zaawansowany tryb parkingowy.


Kamera samochodowa Mio MiVue 688 - specyfikacja
 

  • Wysokiej klasy optyka Sony Exmor
Wysoką jakość nagrań video w rozdzielczości Full HD 1080p przy 30fps zapewnia wysokiej klasy przetwornik optyczny marki Sony Exmor, typ IMX322. Zapewnia on doskonałe nagrania również po zmroku

Wysoka jakość video 1080p 30fps

  • Szklana soczewka obiektywu z przesłoną f/1.8
Rejestracja obrazu wspomagana jest przez wysokiej jakości soczewkę obiektywu, szeroki kąt widzenia i przesłonę o wartości f/1.8.
 
  • Wewnętrzny moduł GPS
Wbudowany odbiornik GPS umożliwia zapis aktualnej lokalizacji i prędkości pojazdu. Bezpłatna aplikacja MiVue pozwoli odtworzyć przebieg całej przebytej trasy.

Wbudowany moduł GPS
 
  • Zintegrowana baza fotoradarów
Wbudowana baza fotoradarów, powiadomi Cię  na trasie o najbliższych fotoradarach. Aktualizacje bazy są całkowicie bezpłatne i bezterminowe. Wideorejestrator posiada funkcję umożliwiającą samodzielne uzupełnianie bazy nowymi lokalizacjami bez konieczności oczekiwania na update.

Wideorejestrator Mio MiVue 688
 
  • Zaawansowany tryb parkingowy
Gdy podłączymy wideorejestrator do stałego źródła prądu i włączymy tryb parkingowy, kamera Mio MiVue 688 automatycznie przełączy się w tryb wykrywania ruchu z 10-sekundowym buforem nagrywania, po 5 minutach od zatrzymania samochodu.


Wideorejestrator Mio MiVue 688 - tryb parkingowy
  • Opcja prędkościomierza
Funkcja pozwala na wyświetlanie na ekranie kamery aktualnej prędkości pojazdu odczytywanej z modułu GPS. Kamera może również ostrzegać Cię przed przekroczeniem dozwolonej prędkości


Funkcja prędkościomierza
 
  • G-Sensor
Zintegrowany 3-osiowy czujnik przeciążeń, gwarantuje ochronę kluczowych nagrań na karcie pamięci w przupadku kolizji czy gwałtownego manewru (hamowanie, skręt). Oprócz tego wygodnie umieszczony przycisk "SOS" umożliwi manualne zabezpieczanie najważniejszych fragmentów zdarzenia.


Funkcja G-Sensor
 
  • Wygodny i elastyczny uchwyt
W zestawie z wideorejestratorem znajduje się solidne mocowanie z przyssawką oraz głowicą kulkową, dzięki której pewnie i stabilnie zamocujesz kamerę pod szybą samochodu.


Wygodny uchwyt do kamery MiVue 866
 
  • Dedykowana aplikacja MiVue Manager
Aplikacja MiVue Manager przeznaczona dla komputerów typu PC (Windows) oraz Mac, umożliwia wygodne i szybkie przeglądanie nagrań z kamer samochodowych z serii Mio MiVue wraz z poglądem zaawansowanych danych z czujnika przeciążeń czy odbiornika GPS. Możesz również dzielić się nagraniami z trasy ze swoimi bliskimi za pomocą portali społecznościowych. Możesz również odtworzyć trasę na Google Maps.
 

MiVue™ Manager

Podziel się ze znajomymi zapisem z trasy

Odtwórcz trasę na Google Maps


 
  • Wsparcie kart pamięci 64GB
Model wideorejestratora Mio MiVue 688  jest kompatybilny kartami pamięci microSDXC o pojemności do 64GB. Pozwala to zapisać nawet ponad 8 godzin materiału video w rozdzielczości Full HD.

 
 

Zobacz przykładowe kadry pochodzące z surowych nagrań video Full HD nagranych kamerą Mio MiVue 688.  

 


 

 Zaawansowany tryb parkingowy

Wideorejestrator Mio MiVue 688 zadba o Twoje auto również w trakcie postoju. Tryb parkingowy włącza sięautomatycznie po 5 minutach od zatrzymania pojazdu. W trybie parkingowym kamera monitoruje ruch wykryty w obszarze jej widzenia i rejestruje nagłe wstrząsy, zabezpieczając kluczowe nagrania w trakcie postoju. Istotny jest fakt, że detekcja ruchu rejestruje zdarzenia z 10-sekundowym wyprzedzeniem, dzięki czemu nic nie umknie uwadze Twojej kamery!

Tryb parkingowy wymaga podłączenia do wideorejestratora do stałego źródła prądu, także podczas postoju przy wyłączonym silniku. Polecamy wobec tego adaptery zasilania, przeznaczone do rejestratorów jazdy, posiadających tryb parkingowy.

Moduł GPS z aktualizującą się bazą fotoradarów

Model MiVue 688 wyposażono w zintegrowany moduł GPS oraz bazę fotoradarów. Za każdym razem, gdy będziesz zbliżać się do fotoradaru, usłyszysz dźwiękowe ostrzeżenie. Co więcej baza informacji o lokalizacjach fotoradarów podlega bezpłatnej, bezterminowej aktualizacji.

Istnieje również możliwość samodzielnego uzupełniania nowych lokalizacji fotoradarów bezpośrednio z menu głównego wideorejestratora. Dzięki temu nie musisz czekać na kolejną aktualizację dostarczaną przez producenta.

Zawartość zestawu:

- Kamera samochodowa Mio MiVue 688
- Uchwyt z obrotową głowicą
- Zasilacz samochodowy z kablem o długości ok. 3.5 metra
- Skrócona instrukcja obsługi (kilka języków, w tym polski)
- Gwarancja i dowód zakupu


Użytkownicy online: 1