Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Wideorejestrator CVR-A7620S-G - 2 kamery, moduł GPS

91
Producent: StreetStorm
szt.
Cena netto: 608,94 zł 749,00 zł

Wideorejestrator samochodowy  CVR-A7620S-G  z dwoma kamerami i modułem GPS z opcją wykrywania fotoradarów. Wyposażony w mocny chipset  Ambarella A7LA70D, co umożliwia mu rejestrację obrazu w  jakości Full HD 1080p (1920x1080) przy 30 klatkach na sekundę, zarówna dla frontowej i tylnej kamery. Kamera działa na sensorze obrazu  Exmor IMX322 2.2MP SONY  1/2.7 i została wyposażona w obiektyw o kącie widzenia 170 °. Wyświetlacz 3.0” LCD wyposażono w funkcję autowyłączania. Moduł GPS umożliwia kontrolę dopuszczalnej prędkości, dostęp do mapy z trasami, a także wykrywanie fotoradarów. Kamera posiada funkcje DEWARP Smart AE, WDR,  automatycznej i ręcznej kontroli ekspozycji, ostrości, kontrastu, balansu bieli. G-Sensor zapewnia doskonałą stabilizację obrazu. Kamera najbardziej optymalnie działa na kartach MicroSD 64GB, posiada też wbudowaną pamięć o pojemności 256 MB.

Do zestawu dołączono kabel do tylniej kamerki o długośći 6m, złącze USB do ładowania, złącze na zapalniczkę, pokrycie soft-touch oraz pokrowiec.
Kamera CVR widok z wyświetlacza

Wbudowany moduł GPS


Zobacz jak to działa:Specyfikacja:
 • Procesor Ambarella A7LA70D
 • Sensor obrazu SONY Exmor IMX322 2.2MP 1 / 2,9 "- na każdy kanał
 • Obiektyw szerokokątny 170 ° (6 soczewek + filtr IR)
 • Każda kamera ma rozdzielczość Full HD 1080p (1920x1080) przy 30 fps
 • Funkcje DEWARP WDR
 • Duży wyświetlacz 3,0 "z funkcją autowłączania
 • Przełączanie widoku z przodu kamery z tyłu za pomocą jednego przycisku
 • Moduł GPS, rejestruje prędkość i przepływ trasy
 • Funkcja wykrywania fotoradarów z aktualizowanej bazy
 • Automatyczne i ręczne sterowanie ekspozycją obrazu
 • Wsparcie dla zewnętrznych kart pamięci do 64GB (> UHS-1)
 • W zestawie zasilacz 220V
 • Unikalna ładowarka samochodowa z portem USBUżytkownicy online: 1