Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Rejestrator jazdy Vico-TF2 EZ Full HD, G-Sensor

5
Producent: VicoVation
Czas realizacji: 1 dzień
szt.
Cena netto: 340,65 zł 419,00 zł

Rejestrator jazdy tajwańskiej firmy VicoVation. Zwycięzca prestiżowego konkursu na najlepszą kamerę samochodową w 2013r w kategorii "Great Video Quality", czyli najlepsza jakość nagrania, zorganizowanego przez największy portalu o tematyce rejestratorów jazdy:http://dashcamtalk.com/dash-cam-comparison/. To produkt dla najbardziej wymagających Klientów, Full HD 1080P, G- Sensor.  Rejestrator jazdy - funkcje


Specyfikacja Techniczna:

Kąt widzenia: 130 stopni

Języki menu: Angielski, Rosyjski,Niemiecki,Francuski, Włoski, Hiszpanski, Portugalski,Holenderski, Szwedzki, Turecki

Rozdzielczość: 1920x1080(30fps), 1280x720 (30fps), 1280x720(60fps)

Wbudowany G-Sensor

Wide Dynamic Range (WDR) dla zapewnienia dobrej jakości podczas jazdy nocnej

- 3D noise Reduction

- 3 megapixel CMOS

- soczewka F/2.0 , 6G Megapixel

- Procesor Ambarella A5S30

- Aptina AR0330 CMOS

Format zapisanych plików: H.264 @ MOV

- obracanie obrazu (inwersja)

- automatyczne nagrywanie

Format zdjęć: JPG

Rodzaj kart: SD HC (4GB~32GB) najlepiej class 10

Głosnik: wbudowany

System zapisu: PAL/NTSC

Port : HDMI, mini USB, AV out

 

Zestaw zawiera: Rejestrator jazdy Vico TF2 EZ, Uchwyt do mocowania na szybie, kabel zasilający do gniazda zapalniczki , Uchwyt do szybkiego montażu/demontażu, dowód zakupu zgodny z polskim prawem i karta gwarancyjna.

Użytkownicy online: 2