Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Monopod Selfie GoPro / SJCAM

61
Producent: SJCAM
Czas realizacji: 1 dzień
szt.
Cena netto: 24,35 zł 29,95 zł
Monopod selfie to specjalny rodzaj statywu, bez którego nie wykonasz dobrego autoportretu z ręki, ale również fotografii, na których chciałbyś złapać większą liczbę osób. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie uzyskać odpowiedni kąt do każdego zdjęcia lub nagrania video. Pomoże Ci w tym regulowana konstrukcja ramienia teleskopowego.

Monopod selfie cieszy się coraz większym zainteresowaniem użytkowników kamer sportowych SJCAM i GoPro, którzy za jego sprawą mogą wygodnie rejestrować swoje poczynania, niezależnie od warunków. Urządzenie przystosowane jest do smartfonów o szerokości w zakresie 5,5cm - 8,2cm i innych urządzeń mobilnych takich jak kamerki i aparaty fotograficzne o standardowym mocowaniu 1/4", kompatybilnych z wysięgnikiem, który również posiada gwint 1/4". Monopod selfie rozciąga się od 20 cm do 97 cm. Wygodny pasek na nadgarstek pomoże przy wykonywaniu każdego zdjęcia w ruchu, zapewniając dodatkową stabilność.

 
Specyfikacja produktu:

Uniwersalny gwint 1/4” ( kompatybilny z większością kamer i aparatów dostępnych na rynku) oraz uchwyt na smartphona.

Ogumowana antypoślizgowa końcówka. Całość wykonana z lekkiego stopu aluminium. 

Regulacja głowicy w zakresie 180 stopni

Pasek na nadgarstek

Waga: 130g

Wymiary: 20cm - 97cm

 
Zestaw zawiera:

-Monopod teleskopowy z uchwytem na telefon

-Dowód zakupu 

 

 

 

 

 

 


Użytkownicy online: 1