Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Kamera Sportowa SJ4000 Plus

79
Producent: SJCAM
szt.
Cena netto: 486,99 zł 599,00 zł
Marka SJCAM dokonała znaczącej zmiany i wprowadziła nowy ulepszony model niezwykle udanej kamery sportowej SJ4000. Producent ten cieszy się dużym zaufaniem wśród sportowców i aktywnych ludzi, którzy rejestrują swoje poczynania i udostępniają je dalej.

Dzięki niej przeżyjesz niesamowite chwile, którymi podzielisz się z całym światem! A to poprzez zastosowanie modułu pozwalającego na łączenie się z siecią Wi-Fi. Założeniem marki SJCAM było towarzyszenie użytkownikowi podczas jego wszystkich dokonań w każdych możliwych warunkach. Właśnie z uwagi na to kamera sportowa SJCAM SJ4000 PLUS jest całkowicie wodoszczelna - umożliwia to wykonanie niesamowitych zdjęć w głębinach morskich lub podczas szybkiego spływu kajakowego. Wykonano ją również z bardzo trwałych elementów, dzięki czemu możesz zabrać ją na szybką przejażdżkę po lesie, szlak górski lub eksplorację jaskiń. Warto również zwrócić uwagę na niewielki rozmiar urządzenia – kamera sportowa jest mała, wytrzymała i może być umieszczona w wielu miejscach – w zależności od wybranego mocowania, które są w zestawie. 

Kamera sportowa SJCAM SJ4000 PLUS to rozszerzony i solidny model kamery aktywnej łączącej w sobie zarówno wysokie parametry techniczne, jak i szeroką funkcjonalność, może być również stosowana jako samochodowy rejestrator jazdy. Zapewnia to między innymi funkcja nagrywania w pętli oraz wykrywania ruchu. To co odróżnia ją od podstawowego modelu to doskonały sensor optyczny QV4689 i jeden z najnowocześniejszych procesorów graficznych Novatek NOVATEK96660.


GŁÓWNE CECHY
 • Moduł Wi-Fi 
 • Wodoodporność. Wodoszczelna obudowa umożliwia używanie kamery pod wodą (nawet do 30 metrów) i na śniegu.
 • Czujnik ruchu. Kamera włączy się sama, gdy zarejestruje ruch w obszarze, na jaki została ustawiona.
 • Kąt widzenia, aż 170 stopni
 • Nagrywanie w FullHD. Szerokokątny, 12-megapikselowy obiektyw umożliwi ujęcie wszystkiego w jednym kadrze. SJCAM SJ4000PLUS to znakomita, krystaliczna jakość nagrywania.
 • Wymienny akumulator. Zapasowy akumulator pozwoli Ci na stałe korzystanie z kamery SJCAM SJ4000PLUS i brak problemów z zasilaniem.
 • Car Mode. Umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie się kamery w samochodzie, ale również nadpisuje nagrywany materiał. Zatem kamery SJ4000PLUS można śmiało używać również jako wideorejestrator samochodowy.
 • Kompatybilność akcesoriów. Akcesoria przeznaczone do SJ4000PLUS są kompatybilne z większością akcesoriów do kamer dostępnych na rynku.
 • Różne tryby fotografowania. Możliwe jest wykonywanie zarówno pojedynczych zdjęć, jak i serii. Model SJ4000PLUS posiada też opcję samowyzwalacza, który aktywuje się po 5, 10 albo 20 sekundach.
 • Wbudowany ekran LCD o przekątnej 1,5''
 • Polskie MENUSpecyfikacja 

Rozdzielczość:2K(2560*1440) 30FPS1080P(1920*1080) 60FPS

Czujnik obrazu QV4689
Procesor NOVATEK 96660
Rozdzielczość zdjęć 12M / 10M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.3M
Slot na karty pamięci micro SD do 32GB klasy 10
Kąt widzenia obiektywu 170 stopni
Tryb nagrywania poklatkowego (Time Lapse)
Zestaw zawiera wodoszczelną obudowę do 30 metrów głębokości
Kolorowy wyświetlacz TFT LCD 1.5"
Wymienna Bateria Li-Ion 900 mAh
Tryb samochodowy (autostart i nagrywanie w pętli)
Tryb detekcji ruchu
Możliwość obrotu obrazu o 180 stopni
Opcja automatycznego wyłączania
Wyjście mini HDMI
Gniazdo zasilania micro USB
Czas nagrywania 1080p / ok.80 minut
UWAGA!! Sprzedajemy oryginalne kamery SJCAM SJ5000WiFi. Na rynku jest wiele tańszych podróbek tych modeli. Sprzedawane przez nas kamery posiadają hologram potwierdzający oryginalność produktu.

 


Użytkownicy online: 1