Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Kamera samochodowa Lukas LK-6200G Cuty , GPS 8GB

10
Producent: Lukas
Czas realizacji: 1 dzień
szt.
Cena netto: 283,74 zł 349,00 zł

Profesjonalna kamera samochodowa koreańskiej firmy Lukas LK-6200G Cuty, z możliwością nagrywania w Full HD o rozdzielczości 1280x720 (24fps), posiada wbudowany GPS-logger. Możliwość rozszerzenia pamięci o 64GB za pomocą karty microSDHC (w zestawie dołączona jest karta o pojemności 8GB). Kamera samochodowa posiada kąt widzenia równy 130 stopniom.


kamera samochodwa Lukas LK-6200G Cuty z wbudowanym GPS HD


kamera samochodwa Lukas LK-6200G

kamera samochodwa Lukas LK-6200G to świetny rejestrator jazdy

 

 

 


Specyfikacja Techniczna: 

Kąt widzenia: 130 stopni
Języki menu: Angielski, Rosyjski,Niemiecki,Francuski,
Rozdzielczość: 1280x720(24fps)
1 Lux

Wbudowany G-Sensor
CMOS cyfrowy sensor
Format zapisanych plików: H.264 @ AVI

detekcja ruchu
automatyczne nagrywanie
Format zdjęć: JPG
Rodzaj kart: SD/ SDHC / SDHX(4GB~64GB) najlepiej class 10
Głośnik i mikrofon: wbudowany
System zapisu: PAL/NTSC
Port : GPS, zasilanie, slot na karty SDHC, AV-out

Zestaw zawiera: Kamera samochodowa Lukas LK-6200G, uchwyt do mocowania na szybie za pomocą taśmy 3M, kabel zasilający do gniazda zapalniczki, karta SDHC 8GB , moduł GPS, dowód zakupu zgodny z polskim prawem i karta gwarancyjna.
Użytkownicy online: 1