Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Kamera samochodowa Vico - SF2 Full HD

51
Producent: VicoVation
Czas realizacji: 2 dni
szt.
Cena netto: 324,39 zł 459,00 zł399,00 zł

Kamera samochodowa Vico SF2 charakteryzuje się niezywkle sprawnym, optymalnym oprogramowaniem, który jest w stanie dostarczyć materiał wideo w najlepszej jakości. W ten sposób kamera zarejestruje nawet najmniejsze detale podczas jazdy. Oznacza to, że użytkownicy kamery samochodowej Vico SF2 mają większą szansę na lepsze uchwycenie klatek z poruszającego się obrazu.

Model Vico SF2 wspiera technologię SDR, która równoważy jasne i ciemne części generowanego obrazu. Ponadto rejestrator Vico SF2 pozwoli nam na ustawienie dwóch różnych parametrów obrazu, odpowiednio dla dnia oraz nocy. Użytkownicy mogą dostosować poziom SDR oraz wartość ekspozycji w zależności od pory dnia. Wprowadzone ustawienia obrazu zostaną zapisane i dostosowane automatycznie z uwzględnieniem pory dnia.


W wersji Vico SF2 zastosowano wysokiej jakości kondensatory zamiast baterii litowo-jonowej, co pozwala na pracę rejestratora w wysokich temperaturach.


Kamera samochodowa Vico SF2

 

Kamera samochodowa Vico SF2:

  • Doskonała jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki wyposażeniu w nowej generacji CMOS 3mpx
  • Szeroki kąt widzenia 140 stopni – obraz przed przednią szybą jest całkowicie zarejestrowany
  • Nieprzerwany zapis każdej sekundy nagrania
  • Wyposażony w awaryjny przycisk, dzięki któremu nagrywa także na 30s przed, jak i po zdarzeniu
  • Zawiera G- sensor – czujnik wstrząsów
  • Vico SF2 posiada większy monitor 2,4''

 

 Vico-SF2
Tryb dzienny/ Tryb nocny
     Kamera samochodowa Vico SF2 - technologia SDR

 

Specyfikacja Techniczna

Czujnik

3 megapikselowy CMOS

Kąt widzenia

140º

Monitor LCD

2,4 "TFT LCD

Złącza

HDMI / AV / USB 2.0

Kompresja

Plik @ MOV H.264

Rozdzielczość

Max. 1920 x 1080 @ 30FPS (domyślne) 
1280 x 720 @ 30FPS

Obsługa kart pamięci

SDHC do 32GB

System zapisu

NTSC / PAL

Zasilanie

Ładowarka USB
(wejście: 12V ~ 24V, Wyjście: 5V / 1A)

Temp. Zakres pracy

0 ° C ~ 75 ° C

Nagrywanie w pętli

Tak

G-sensor

Tak

Nagrywanie awaryjne

Tak

SDR

Tak

Datownik

Tak

Wymiary

93x65x32mm Waga: 92g

 

Zestaw zawiera: Kamera samochodowa Vico SF2, Ładowarka samochodowa z kablem 4m, Przyssawka do mocowania na szybie, Uchwyt szybkiego montażu.

Łatwy montaż kamery samochodowej

 

 


Użytkownicy online: 1