Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Kamera samochodowa G1WH PL menu

49
Producent: G1WH
Czas realizacji: 1 dzień
szt.
Cena netto: 202,44 zł 249,00 zł

Oryginalna kamera samochodowa G1WH oparta na popularnym chipsecie Novatek 96650 z czujnikiem CMOS Aptina™ AR0330. Model G1WH to połączenie bardzo wysokiej jakości nagrywania zarówno w dzień jak i w nocy, a także przystępnej ceny. Kamera samochodowa posiada najważniejsze możliwości i opcje przypisywane rejestratorom tej klasy: szeroki kąt 140 stopni, detektor ruchu, SOS G-Sensor, WDR, USB 2.0, HDMI, wyświetlacz o przekątnej 2,7''.

Kamera samochodowa G1WH jest niezwykle popularna, a w zakresie jakości nagrywanego obrazu względem kosztu zakupu jest niezastąpionym liderem. Duży wpływ ma na to również ilość dostępnych funkcji oraz możliwości w tym modelu. Sprawia to, że jest to obecnie najlepszy produkt w tej cenie dostępny na rynku.

 

Kamery mają POLSKIE MENU
Kamera samochodowa G1WH

 

 Sprzedajemy oryginalne G1WH z czarną płytą główną, model S1088. Istnieje możliwość wgrania przed wysyłką oprogramowania z polskim menu.

Kamera samochodowa G1WH - komponenty 

Specyfikacja Techniczna:
Rozdzielczość Full HD 1920x1080p 30 fps1280x720, 848 x 480, 30fps;640x480p,30fps
Procesor Novatek 96650
Sensor Aptina™ AR0330
Pamięć obsługa kart Micro SD do 32GB
Obiektyw Obiektyw szerokokątny 140°
Wide Dynamic Range Tak
Format video MOV (H.264)
Wyświetlacz obrazu / Wyświetlacz stanu pracy 2.7 inch 16:9 TFT LCD
Detekcja ruchu Tak
Akumulator 3.7V 200mA
Złącza HDMI/USB/AV, Kabel HDMI
G-sensor Tak
Nagrywanie w pętli Tak
Wbudowany głośnik i mikrofon Tak
Funkcja Aparatu Cyfrowego 3 Mpix
Automatyczne Nagrywanie Tak

Ponadto kamera G1WH posiada
  • 4.0 zoom cyfrowy
  • Instrukcja w języku Polskim
 
Zestaw zawiera:
  • Kamera samochodowa G1WH
  • Uchwyt na szybę (uchwyt kulkowy,poprawiona wersja)
  • Kabel USB
  • Ładowarka samochodowa
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
 
 
 
 

Użytkownicy online: 1