Kamera samochodowa

stała się niezbędnym elementem wyposażenia każdego auta. Coraz częściej rejestrator jazdy pomaga wybrnąć z najbardziej niekomfortowych sytuacji drogowych. Nagrania wideo pozwalają na udowodnienie przebiegu wszystkich incydentów drogowych, co zaoszczędza Ci dodatkowych stresów podczas kolizji, czy wypadku. O wiele łatwiej jest wówczas dojść do swoich praw, mając niezbity dowód w postaci nagrania. Kierowcy coraz chętniej przekonują się do kamer samochodowych.

Rejestrator jazdy

jest urządzeniem prostym w montażu oraz obsłudze. Posiada wewnętrzną pamięć, która może być rozszerzona za pomocą karty SD. Nagrania rejestrowane są wysokiej rozdzielczości HD, z bardzo dużą dokładnością, zarówno w dzień, jak i w nocy. Większość modeli rejestratorów jazdy, może działać również jako czujnik parkowania i pozostawać w trybie czuwania podczas postoju. Dzięki temu parkowanie stanie się błahostką dla każdego kierowcy. Oprócz tego będziemy mogli też wyśledzić osobę, która zarysowała nam auto.

Kamery samochodowe

dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości i na każdą kieszeń! Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i wybrania modelu odpowiedniego dla własnych preferencji i potrzeb. Znajdą tu Państwo również wiele przydatnych akcesoriów takich jak uchwyty, przewody, ładowarki i baterie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty kamer sportowych SJCAM. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i zapewnionym serwisem.

W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą i dobrą radą.

Adapter zasilania Vico Power-PLUS do kamer samochodowych

81
Producent: VicoVation
Czas realizacji: 18dni
szt.
Cena netto: 202,44 zł 249,00 zł

Vico Power-PLUS potrafi w intelignentny sposób zarządzać energią w Twoim aucie – wszystko zależy od sposobu zaprogramowania urządzenia. Adapter zasilania podłącza się bezpośrednio do akumulatora (łatwa instalacja – podzespoły dostępne w zestawie), aby mógł przekazywać energię dowolnemu modelowi rejestratora jazdy – pod tym względem Vico Power-PLUS jest uniwersalny. Założeniem jest dostarczanie eneregii kamerze w chwili, gdy kierowca gasi silnik i zostawia auto na parkingu. Dzięki temu możemy zostawić wyłączony samochód, z nadal działającą kamerą. Adapter zasilania spełnia wówczas kilka przydatnych funkcji, w zależności od zaprogramowania:

 

 • Zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora. Urządzenie rozpozna niski stan naładowania akumulatora i automatycznie odetnie zasilanie, gdy energia dojrze do ustalonego wcześniej poziomu (11.6/11.8/12.0/12.2/12.4V lub 23.2/23.4/23.6/23.8/24/24.2/24.4/24.6V) chroniąc go przed całkowitym rozładowaniem
 • Zabezpieczenie przed wysokimi temperaturami. Latem temperatura w pozostawionym na parkingu aucie może sięgać naprawdę wysokiego poziomu. Może tym samym wpłynąć na funkcjonowanie Twojej kamery lub nawet uszkodzić ją. Adapter odcina wówczas zasilanie po osiągnięciu ustalonej temperatury (Off /50°/55°/60°/65°/70°/75°C).
 • Zabezpieczenie czasowe. Vico Power-Plus odłączy zasilanie po zaprogramowanym wcześniej czasie (2/6/12/24/48/72 godziny)
 • Zabezpieczenie przed spięciami i skokami napięcia. Urządzenie posiada specjalne bezpieczniki (2A) oraz system odcinania energii w przypadku przepięć i gwałtownych zmian napięcia – chroni to kamerę przed uszkodzeniami.

 

 Adapter zasilania Vico Power-PLUS

Adapter zasilania jest bardzo łatwy w obsłudze, ponieważ posiada intuicyjne menu i LED-owy wyświetlacz. Wyposażono go w 3 przyciski nawigacji, a podświetlany wyświetlacz pozwala korzystać wygodnie z urządzenia nawet w nocy.

 

Vico Power-PLUS jest kompatybilny z każdym modelem kamery samochodowej i rejestratorów jazdy, który posiada wejście na zapalniczkę. Niezależnie czy Twoje auto ma napięcie 12V czy 24V – urządzenie je rozpozna i dostosuje się do działania. Z boku urządzenia zamontowano wygodny przycisk zmiany ustawień związanych z zabezpieczeniami: czasowym, przed rozładowaniem i wysokimi temperaturami. Użytkownik sam może zaprogramować adapter, biorąc pod uwagę wszystkie parametry. Można ustawic dwa wygodne tryby: "Bypass" – który aktywuje się, gdy parkujemy w domu, wówczas kamera jest odłączana i nie rejestruje obrazu, oszczędzając pamięć; oraz "Normal" – włączenie czuwania kamery, gdy parkujemy wszędzie poza domem. Dzięki Vico Power-PLUS możesz bez ograniczeń korzystać z trybu parkingowego Twojej kamery.

 

Specyfikacja:

 • Chroni akumulator przed rozładowaniem
 • Wyjście: gnizado na zapalniczkę na przewodzie (150cm)
 • Bezpiecznik: 250V/2A
 • Zasilanie: 12V-24V
 • Kompatybilny ze wszystkimi kamerami samochodowymi z wyjściem na zapalniczkę
 • Wyświetlacz LED
 • Odłącza się po ustalonym czasie ( 2/6/12/24/48/72 godziny)
 • Odłącza się przed rozładowaniem (11.6/11.8/12.0/12.2/12.4V lub 23.2/23.4/23.6/23.8/24/24.2/24.4/24.6V)
 • Odłącza się po ustalonej temp. (Off /50°/55°/60°/65°/70°/75°C)

Użytkownicy online: 1